Chyba każdy z nas zna serial „Chłopaki do Wzięcia”, który kilka lat temu cieszył się naprawdę ogromną popularnością. Problemy miłosne i osobiste rozterki bohaterów przyciągały przed ekrany tłumy widzów. Jacy jednak naprawdę są ludzie, którzy przewijali się w odcinkach tego programu? Serwisowi party.pl udało się dotrzec do niektórych z nich.

Jerzy Morawski potwierdza, że od 2012 roku w Serialu zmieniło się naprawdę sporo. Odszedł, niestety, uwielbiany przez widzów Napoleon. Przydarzyły się także dwa śluby a nawet konflikty z prawem. Jak jednak dziś wygląda życie bohaterów serialu?

Łukasz, 29 lat

Był to jeden z ulubieńców widzów. Na ekranie wydawał się sympatyczny i miły, prawda jest jednak wstrząsająca. Mężczyzna został bowiem aresztowany na okres trzech lat za próbę gwałtu na własnej babce. A przecież wydawało się, że to taki zdolny i pracowity chłopak…

Niestety, mężczyzna zakochał się, ale jego zaloty zostały odrzucone. Zrozpaczony zaczął popijać. Podczas jednej z libacji naszła go myśl, by spróbować wykorzystać własną babcię. Zaatakował kobietę. Pobił ją, zdarł z niej ubranie i przewrócił, ewidentnie z zamiarem gwałtu. Na szczęście został szybko obezwładniony przez innych domowników.

Choć w sądzie zeznał, że nie pamięta nic z tamtej feralnej nocy, usłyszał karę 3 lat pozbawienia wolności i 10 lat zakazu zbliżania się do kobiety. Najbardziej zdumiewający jest jednak fakt, że ta mu wybaczyła.

Sławek, podczas programu poznał Iwonę

Brat wyżej wspomnianego Łukasza nie był w programie postacią pierwszoplanową, niemniej kilka razy w nim wystąpił. Szybko zakochał się w Iwonie, dziewczynie o złamanym sercu i wreszcie je naprawił. Ich historia kończy się bowiem szczęśliwie – biorą ślub.

Wojtek

Mężczyzna ten długo bał się zakochać po tym, jak raz zawiódł się w miłości. Wreszcie poznał jednak Aleksandrę, której poświęcił się bez reszty. Tęsknił za byciem w związku, dlatego też Oli oddaje całe swoje serce. Gdy pojawiła się w jego życiu, zrezygnował z dalszych udziałów w programie.

Ryszard, Asia i jego mama

Chyba najbardziej znana postać z serialu, Szczena, to właśnie Ryszard. Nie krępował się mówić o swoim życiu i o tym, jak wielką okazało się ono porażką. Na swoim koncie miał między innymi jazdę pod wpływem alkoholu, włamania i kradzieże. Na szczęście wszystko odmieniło się, gdy w jego życiu pojawiła się Asia, a także stęskniona za nim matka. Choć kobieta miała złamane serce po tym, gdy jej poprzedni partner trafił do więzienia, uczucie do Ryszarda okazało się silniejsze. Obecnie Asia czeka na wyjście na wolność Ryszarda, który wkrótce potem także trafił do więzienia.

Pan Staszek z synem

Bogaty biznesmen, gwiazda kilku pierwszych serii, lecz potem słuch o nim zaginął. Prowadził frywolne i beztroskie życie, zupełnie przeciwnie niż jego syn Andrzej. Kontakt między mężczyznami urwał się, gdy Andrzej znalazł partnerkę na stałe.