Życie trzydziestoletniej księgowej Katriny Holt od niedawna jest podporządkowane regułom i stylowi lat 50-tych. Kobieta świadomie zdecydowała zostać idealną gospodynią domową w stylu „vintage”, ku uciesze swojego męża Larsa.

Dla młodej kobiety codzienna praca w biurze była uciążliwą koniecznością i pewnego dnia postanowiła całkowicie poświęcić się tworzeniu komfortu w domu. Estetyka z połowy ubiegłego wieku również nie została wybrana przypadkowo.

Kobiecy styl zawsze robił wrażenie na dziewczynie, ale to w latach 50. moda była najbardziej kobieca i romantyczna. Na zdjęciach z tamtych czasów często można zobaczyć panie w dopasowanych sukienkach i szpilkach, z jaskrawą szminką i manicure. Nawet przy zlewie lub przy kuchence amerykańskie gospodynie domowe były przedstawiane w eleganckich fartuchach i zalotnych fryzurach.

Katrina Holt zmieniła nie tylko swój styl życia, w którym głównymi zajęciami są teraz gotowanie pysznych i obfitych potraw oraz tworzenie domowego komfortu, dziewczyna również całkowicie zmieniła swoją garderobę i wnętrze w domu, starając się zbliżyć go do autentyczności, jak to tylko możliwe.

Dziś była księgowa cieszy się stylem życia, o jakim zawsze marzyła, a dla podobnie myślących ludzi stworzyła stronę internetową, na której publikuje wiele ciekawych i przydatnych informacji o historii lat 50. i jej doświadczeniu w przekładaniu tego na codzienne życie.

Szczególnie interesujący dla subskrybentów jest blog kulinarny Katriny, która regularnie zamieszcza oryginalne przepisy z ubiegłego wieku, dostosowane do współczesnych gospodyń domowych. Ponadto kobieta zarabia na swoim hobby, robiąc na zamówienie ekskluzywne ubrania, większość ubrań demonstruje sama.

W domu małżonków Holt gospodarstwo domowe prowadzone jest zgodnie z tradycjami lat 50. i wiele rzeczy, z których para korzysta codziennie, również pochodzi z tamtych czasów. Codzienna rutyna żony zaczyna się od porannych zabiegów kosmetycznych i przygotowania śniadania, a po odejściu małżonka zajmuje się obowiązkami domowymi i rozwojem swojego biznesu w Internecie.

Na jej męża zawsze czeka pyszna kolacja i wspólna dyskusja o minionym dniu. W wolnym czasie Lars i Katrina wspólnie oglądają stare filmy i programy telewizyjne z ich ulubionej epoki, a także chodzą na spacery, niezmiennie przykuwając uwagę innych swoimi strojami.

Główne zdjęcie: lemurov.net