Serial „Wednesday” spodobał się wielu ludziom. Ten projekt bardzo szybko trafił na szczyt rankingów i w krótkim czasie zyskał rekordową liczbę wyświetleń.

Obsada raczej nie spodziewała się takiej reakcji widzów i jeszcze tego samego dnia zyskały sławę. Nic dziwnego, że aktorzy oczarowały widzów nie tylko swoim talentem aktorskim, ale także wyglądem. Niektóre postacie wyglądają prawie jak w prawdziwym życiu, a niektóre w ogóle nie przypominają siebie.

Jenna Ortega

foto: lemurov.net

Aktorka grająca główną rolę mrocznej i tajemniczej dziewczyny o imieniu Wednesday Addams, która nie wykazuje emocji.

W prawdziwym życiu Jenna jest zupełnie inna. Jenna nie jest fanką czerni jak w serialu, ma brązowe włosy i dużo się uśmiecha.

Emma Myers

foto: lemurov.net

Dziewczyna grająca przyjaciółkę Wednesday to Enid Sinclair. Postać Emmy uwielbia różowy kolor i ma blond włosy z pasmami farbowanymi na odcienie różu i błękitu.

Aktorka w prawdziwym życiu nie jest fanką różu, a jej włosy są brązowe. Chociaż wygląda na to, że dziewczynie spodobała się blond fryzura i delikatnie rozjaśniła włosy.

Percy Hynes White

foto: lemurov.net

Percy grał ucznia akademii Nevermore, który jest zakochany w głównej bohaterce. W serialu ma długie ciemne włosy.

W prawdziwym życiu aktor również ma długie włosy, które prawdopodobnie zapuścił specjalnie do tej roli.

Christina Ricci

foto: lemurov.net

Aktorka wcieliła się w rolę nauczycielki w akademii Nevermore, która była pełna tajemnic. Jej wygląd zapadał w pamięć - rude włosy i duże okulary.

W prawdziwym życiu gwiazda ma krótką, ciemną fryzurę, nie nosi okularów i maluje się inaczej.

Catherine Zeta-Jones

foto: lemurov.net

Kobieta wcieliła się w rolę matki Wednesday, Morticii Addams. Miała długie czarne włosy i nosiła bardzo długie sukienki.

W prawdziwym życiu Catherine ma brązowe włosy, ale lubi też długie sukienki i jaskrawy makijaż, ale w spokojniejszych odcieniach.

Luis Guzman

foto: lemurov.net

Aktor wcielił się w ojca głównej bohaterki o imieniu Gomez Addams. Postać wygląda dziwnie, ma nietypową fryzurę i krótkie wąsy.

Fred Armisen

foto: lemurov.net

Mężczyzna wcielił się w rolę wujka głównej bohaterki o imieniu wujek Fester. Był łysy, miał czarne oczy i bladą skórę.

W prawdziwym życiu wcale tak nie wygląda. Jego włosy mają ciemniejszy kolor, nosi okulary, jego skóra wygląda świeżo i zdrowo.

Główne zdjęcie: lemurov.net