Premiera nowego filmu o Jamesie Bondzie „No Time to Die” odbyła się w Londynie 28 września. W uroczystości wzięli udział członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

Długo oczekiwany pokaz sequela o agencie 007 odbył się w londyńskim Albert Hall. Premiera filmu była wielokrotnie przekładana z powodu pandemii koronawirusa. Członkowie rodziny królewskiej byli jednymi z pierwszych, którzy zobaczyli przygody Jamesa Bonda. Zostali zaproszeni jako goście honorowi.

Książę Karol i jego żona Camilla Parker-Bowles oraz książę William i jego żona, księżna Cambridge Kate Middleton, pojawili się na czerwonym dywanie. Przed rozpoczęciem para królewska odbyła nieformalną rozmowę z czołowymi aktorami.

Fani podziwiali sposób, w jaki Kate Middleton pojawiła się na premierze. Księżna wybrała oszałamiającą złotą sukienkę od Jenny Packham, wyszywaną drogocennymi kamieniami. Eleganckie kolczyki londyńskiej marki O'Nitaa dopełniły całość. Księżna miała piękną fryzurę.

Na jednym z profilu na Instagramie fani zostawiali entuzjastyczne komentarze dla Kate. Zauważyli, że od dawna nie widzieli, żeby Middleton tak promieniała.

Główne zdjęcie: google.com