Słynna aktorka Sandra Bullock nie korzysta z mediów społecznościowych. Jednak jej zdjęcia często pojawiają się na fanpage'ach poświęconych jej twórczości. W tym roku gwiazda skończyła 57 lat. Wielu jest zszokowanych tą liczbą, ponieważ hollywoodzka piękność wygląda znacznie młodziej niż na swój wiek. W czym tkwi sekret jej szczupłej sylwetki?

SANDRA BULLOCK: ZDJĘCIA

Sandra Bullock rozpoczęła swoją karierę jako aktorka teatralna. Jednak praca w Nowym Jorku nie spełniła jej oczekiwań. W poszukiwaniu lepszego życia gwiazda przeniosła się do Los Angeles, gdzie po raz pierwszy zagrała w serialu telewizyjnym „Pracująca dziewczyna”.

Aktorka zaczęła karierę filmową w 1987 roku. Jednak przez pierwsze kilka lat była mało rozpoznawalna: Sandra otrzymywała niezbyt udane role. Pięć lat później Bullock wystąpiła w nieudanym filmie akcji „Człowiek-demolka”. Jednak te kilka minut z jej udziałem utkwiło w pamięci widzów.

Następnie Sandra została wybrana do udziału w kolejnym filmie akcji „Speed: Niebezpieczna prędkość”. Aktorka miała zaszczyt zagrać razem z legendarnym Keanu Reevesem. Film zebrał miliony zachwyconych recenzji na całym świecie. Być może to właśnie ten film pozwolił Bullock w końcu zdobyć sławę.

Aktorka grała w filmach różnych gatunków. Dobrze sprawdzała się zarówno w rolach komediowych, jak i dramatycznych. Niektóre filmy z jej udziałem były strzałem w dziesiątkę, a inne były, szczerze mówiąc, niezbyt udane. Jednak Sandra nadal rozwijała swoją karierę i próbowała nowych ról.

Rozwój kariery zawodowej

Rok 2000 był punktem zwrotnym w karierze aktorki. Bullock zagrała agentkę specjalną Gracie Hart w przebojowym filmie „Miss Agent”. Za tę rolę była nominowana do Złotego Globu. Następnie gwiazda zaczęła rozwijać własną firmę producencką, ale nie przestała pojawiać się na ekranie.

Po niepowodzeniu drugiej części filmu „Miss Agent” Sandra postanowiła zrezygnować z udziału w dużych projektach filmowych. Częściej brała udział w niskobudżetowych filmach niezależnych. I, jak się okazało, nie na próżno. Dramat „Miasto gniewu” przeszedł wszelkie oczekiwania i przyniósł aż 3 Oscary. Kolejny ważny film w karierze Sandry - dramat „Dom nad jeziorem”. Po 12 latach znów znalazła się na tym samym planie filmowym, razem z Keanu Reevesem.

Sandra Bullock jest laureatką wielu nagród filmowych. W 2010 r. aktorka otrzymała zasłużonego Oscara dla najlepszej aktorki za rolę w filmie „Wielki Mike: The Blind Side”. Jest to dramat oparty na prawdziwych wydarzeniach. Jeśli lubisz tematykę sportową w filmach, radzimy obejrzeć ten film.

Sekrety urody aktorki

Patrząc na zdjęcia Sandry Bullock w młodości i teraz, można odnieść wrażenie, że aktorka ma czarodziejskie zdolności. W końcu aktorka prawie się nie postarzała. Jej młody wygląd i szczupła sylwetka zadziwiają fanów. Jak udaje jej się zachować urodę w tym wieku?

Sekret jest naprawdę bardzo prosty. Po pierwsze, gwiazda przez całe życie dba o to jak zdrowo się odżywiać. Uważa, że każdy posiłek powinien być powolny i przemyślany. Jeść trzeba małymi porcjami. A do posiłków należy wybierać świeże i zdrowe produkty. W diecie aktorki nie ma smażonych potraw i pieczywa. Tylko raz w tygodniu pozwala sobie na jedzenie tego, na co ma ochotę.

Po drugie, Bullock regularnie ćwiczy. Zawsze rano gwiazda zaczyna od joggingu. Chętnie uprawia także kickboxing i pilates. Najczęściej aktorka nie ćwiczy sama, lecz pod okiem słynnej zagranicznej trenerki Simone de la Rue. Nawiasem mówiąc, Sandra nigdy nie zmieniła swojej twarzy. Tylko jeden raz, dzięki pomocy specjalistów, skorygowała kształt swoich ust.

Główne zdjęcie: takprosto.cc