Słynny hollywoodzki aktor wreszcie spełnił swoje marzenie o poślubieniu najatrakcyjniejszej kobiety - Jennifer Lopez. Zakochani są razem po dwudziestu latach rozłąki.

Oficjalnie zarejestrowali swój związek w Las Vegas 16 lipca 2022 roku. Teraz nowożeńcy przebywają we Francji i cieszą się miesiącem miodowym.

foto: like-cool

Jednak do zakochanych dołączyły także ich dzieci. Dziś cała rodzina postanowiła wybrać się na wycieczkę statkiem po Sekwanie.

Urocza Jennifer miała na sobie lekką letnią sukienkę w delikatny kwiatowy wzór. Rozpuściła włosy i zrobiła delikatny makijaż.

Sam Ben miał na sobie ciemną koszulę połączoną z szarymi spodniami. Podobno hollywoodzki aktor był bardzo zmęczony i zasnął bezpośrednio na pokładzie jachtu z otwartymi ustami.

foto: like-cool

To właśnie w takim stanie fotografowie robili zdjęcia utalentowanego aktora. Liczni fani zareagowali z humorem i zaczęli prowadzić dyskusję na temat nowego zdjęcia uroczego Bena.

„Czy bezgraniczne szczęście przed kamerą się znudziło?”, „Wygląda na to, że ktoś się nieźle zmęczył, ale życie małżeńskie dopiero się zaczęło”, „Ech Ben, trzymaj się, to dopiero początek!”, żartowali fani gwiazdorskiej pary.

Życzymy naszym nowożeńcom szczęścia i miłości!

Główne zdjęcie: like-cool