Kiedy ktokolwiek zobaczy tę łódkę, to nawet do głowy mu nie przyjdzie, że jest szansa płynąć nią przez wzburzoną rzeką! Jednak dumny przedstawiciel kajakarstwa w mgnieniu oka rozwieje tego rodzaju myśli, ponieważ ich miniaturowe „statki” są zdolni do wielu rzeczy tylko wtedy, gdy są kierowane umiejętną ręką!

Na przykład Ed Gillet podróżował kajakiem z Kalifornii do Wysp Hawajskich. Jest to człowiek, który został bohaterem tego wideo. W tym czasie płynął on na swojej „łodzi” w pobliżu wyspy Gran Canaria!

W połowie swojej podróży zauważył, że zbliża się do niego bestia morska! Z reguły mieszkańcy morza bardzo rzadko idą na kontakt z ludźmi, ale tym razem wszystko pójdzie w zupełnie inną stronę! W końcu nasz przyjaciel pilnie potrzebował pomocy! Żółw morski zaplątał się w sieci rybackie i nie mógł się z nich wydostać!

Bez pomocy z zewnątrz zwierzę utonęłoby po kilku godzinach! Ale nasz bohater szybko zareagował na zaistniałą sytuację i chętnie udzielił zwierzęciu pomocy! Wniosek jest taki: zawsze warto pełnić dobre uczynki!


Source: youtube.com