Niedawno na posterunku policji miała miejsce bardzo nietypowa sprawa, a mianowicie zostały przywiezione sześciu małych szczeniąt. Okazało się, że znaleźli je sportowcy wtedy, gdy w pewnym dniu spływali po rzece. Ktoś włożył wszystkie te pieski do ciasnego worka i bezczelnie wrzucił do wody.

Pieski mieli szczęście, że od razu nie zaczęli tonąć. Już wkrótce chłopaki zauważyli worek, z którego wydostawali się bardzo dziwne dźwięki. Sportowcy wydostali worek z wody. W ten sposób szczeniaki trafiły w ich dobre ręce. Jeden z policjantów powiedział, że jako funkcjonariusz publiczny nigdy dotąd nie spotkał się z czymś podobnym. Jest to bezprecedensowe okrucieństwo! Ten, kto próbował ich utopić, mógł po prostu oddać je w dobre ręce lub zostawić w każdym schronisku. Ale z jakiegoś powodu z zimną krwią zaplanował morderstwo.

Teraz człowiek, który próbował utopić piesków, jest poszukiwany przez policję. Ogłoszono nawet, że osoba, która wskaże winnego, otrzyma nagrodę w wysokości 5 tysięcy dolarów. Mamy nadzieję, że zbrodniarz dostanie to, na co zasłużył!

Dzisiaj szczeniaki mają już 2 tygodnie. Są karmione w schronisku, a wszyscy czekają, aż urosną. Jak tylko to się stanie, kochające rodziny zabierzą je do swoich domów.


Source: youtube.com